Single frauen in dresden

zell am see singletrack

Tyrolsko

Bikeři v Tyrolsku zažijí jedinečný pocit svobody na trasách v osamělých výšinách hor - například ve vysokých polohách mezi pohořími Wetterstein a Karwendel a v idylické horské krajině kolem Seefeldu a Leutasche. Tyrolskem vede přes 5.000 kilometrů stezek pro horská kola, právě zde se nacházejí střediska, určená milovníkům horských kol: Kitzbühelské Alpy, Nauders - Reschenpass,  Ötztal, Serfaus / Fiss partnervermittlung karina aus breslau / Ladis, Silvretta / Paznaun, Stubaital / Wipptal a v neposlední řadě oblast kolem hory Zugspitze, zvaná Zugspitz Arena.
Z Bavorska do Tyrolska vede také Mozartova cyklostezka (), která propojuje nejkrásnější jezerní krajiny v Salcbursku, Tyrolsku a Bavorsku.
Údolím probíhá cyklotrasa, po které se lze vydat na gurmánskou pouť od tyrolských knedlíků k bílým klobásám v Mnichově, nebo naopak. Evropská cyklotrasa, dlouhá 220 km, vede z Mnichova půvabnou krajinou alpského předhůří v údolí řeky Isar, podél jezera Tegernsee až do srdce Alp.
 
 

single frauen aus kappeln

Vorarlbersko

Milovníci horských kol mohou využít devět tras pro horské cyklisty v divoké a romantické přírodě Kleinwalsertalu. Jedním z nejkrásnějších krajů pro horskou cyklistiku ve Vorarlbersku je Montafon, právem nazývaný rájem bikerů. Ze základního tábora Schruns - Tschagguns Aktivního parku Montafon, největšího sportovního parku ve Vorarlbersku, se bikeři mohou vydat do samého nitra montafonských velehor. 860 km tras všech stupňů obtížnosti se proplétá montafonským údolím a vede do vysokých nadmořských výšek na horské hřebeny Rätikonu, Silvretty a Verwallu. Cyklostezka Montafonem je večer osvětlená, takže je možné se i po setmění vydat na výlet napříč oblastí Gaschurn - Partenen. V posledních letech bylo ve Vorarlbersku nově zřízeno a jednotně označeno na 1.500 kilometrů tras pro horská kola.


Korutany

nabízejí bikerům mnoho adrenalinových zážitků. Trasy o délce 912 km překonávají celkem 20.000 výškových metrů. Vyznavači jízdy na horském kole, kteří chtějí poznat nejkrásnější terény v Korutanech během jediného pobytu, by určitě neměli vynechat trasu (z Maria Pfarr do Bibione, 6 etap, okolo 7.000 výškových metrů) nebo Region Nockbike (1.000 km vyznačených a zajištěných MTB tras). Pro bikery hledající nové zážitky je určen sedmikilometrový sjezd důlní štolou.
Do závratných výšek se dostanete třeba v Národním parku Vysoké Taury, méně náročné trasy vedou v jihokorutanskou oblastí Klopeiner See. Také Přírodní aréna Korutany a její kouzelné oblasti Gailtal, Gitschtal, Lesachtal, Weissensee a Nassfeld-Hermagor-Pressegger See jsou single treffen rheinland pfalz rajskou zahradou pro milovníky cyklistiky. Pro bikery je připraveno 31 tras různých stupňů obtížnosti, které jsou součástí 800 km dlouhé sítě cyklostezek pro horská kola. Ojedinělé zážitky čekají v Korutanech na milovníky jízdy na horském kole. Kromě jiného tu mají možnost projet na kole sedm kilometrů dlouhou bývalou důlní štolou. Odměnou za tento výkon jim bude pohled do 30 metrů vysoké podzemní síně.


 

Salcbursko

Dobře značené horské cyklistické trasy vedou v Salcbursku přes horské pastviny, soutěskami až na nejvyšší vrcholy. K těm nejatraktivnějším patří mezi Saalbachem Hinterglemm a Leogangen a ve Wildkögel-Areně v Neukirchenu. K nejoblíbenějším několikadenním trasám patří  „“ a s více než 11.000 m.n.m. a trasa.  Většina tras je zavedena v GPS systémech a může být tak ideálně naplánovaná. Salcburské mají své nabídky upravené po potřeby cyklistů.

Bikeparky,,   a trasy na u v regionu Zell am See-Kaprun si pro bikery připravily rozsáhlou nabídku tras všech stupňů obtížnosti.


Horní Rakousko

Kdo má rád zvláště strmé terény, vhodné pro downhill, ten se vydá do hornorakoluského Hinterstoderu, který má mezi extrémními bikery vynikající pověst. Bikeři vybavení navigací GPS i bez ní, organizovaní i jednotlivci, ti všichni najdou trasy všech délek a obtížností a profesionální zázemí v oblasti Solné komory.

 

Dolní Rakousko

nabízí terény pro mountainbikery, především v oblastI Waldviertelu. 150 km dlouhá stezka pro horská kola "Granittrail Waldviertel" vede z Gmündu do Persenbeugu. Skutečným rájem pro mountainbikery je v Dolním Rakousku svět hor Mostviertelu. Mají zde na výběr ze 68 tras - od snadných přes středně obtížné až po ty skutečně náročné. V Göstlingu/Ybbs je možné kombinovat horskou cyklistiku s raftingem na blízké řece Salza.
Zcela jedinečný zážitek zprostředkuje milovníkům horských kol alpská stezka, vedoucí Dolním Rakouskem a Štýrskem. Na ní mohou bikeři poznávat vysokohorskou krajinu postupně ve 27 etapách.


 

: 

 

 

 

Z důvodu častých dopravních kolapsů na hranicích Rakouska s Německem,

způsobených kontrolami v rámci protiimigračních opatření, 
DOPORUČUJEME  při cestě  směrem od Vídně po dálnici i A1  u Salzburgu jet:

1) do Kaprunu po dálnici A10 směr Vilach, na exitu 47 (Bischofshofen) dálnici opustit a pokračovat na Zell am See, Kaprun
2) do Leogangu sjet z A1 na exitu 297 směrem na Wals,  Bad Reichenhall, Lofer, Saalfelden

Na zpáteční cestě dopravní potíže obvykle nebývají. 

 

.

.

 Leogang a Kaprun - ideální místa pro zimní i letní dovolenou

Vítejte u nás!

Přijeďte si užít svou dovolenou se slevou :-)

 

K ubytování Vám můžeme nabídnout apartmány v našich apartmánových domech Blueberry a Wildbach v obci Leogang, v lyžařském středisku Skicircus Saalbach-Hinterglemm-Leogang a nebo v našem nově modernizovaném Pensionu Baranek v Kaprunu.

 .

Sleva pro stálého hosta až 5% za opakovaný pobyt nebo při současné rezervaci zimního pobytu v sezóně 2016/2017

Sleva 15% pro seniory (60+) po celou letní sezónu při pobytu na 7 a více nocí

Sleva 14,2 % - akce 7 za 6 ve vedlejší letní sezóně

 

Návštěva termálních lázní  se slevou 5%.

.

Zážitková karta  se slevou 7%. Bezplatný přístup k více než 190 pamětihodnostem a atrakcím v celém Salcbursku.

Připravili jsme pro Vás popis všech atrakcí a pamětihodností v českém jazyce, provozní doby, orientační vstupné (pro držitele karet zdarma), a jednoduchý popis trasy

.

Vstup - (Fee) na golfová hřiště v okolí s kartou  se slevou v hodnotě 62 € (Sleva až 25%). Čeká na Vás fantastických 27 golfových hřišť v Salcbursku a v Tyrolsku s úžasnými panoramaty. Nejbližší jsou GC Kaprun-Zell am See, Gut Brandlhof Saalfelden, GC Urslautal - Saalfelden, GC Stuhlhelfen-Mittersill ,,, 

.

Na Vaši návštěvu se těší
Zuzana a Martin Baránkovi s kolektivem pracovníků, tel: 00420 777 201 423, E-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

.

.

Book 91 pro vítejte

Dosáhli jsme vysokého ohodnocení u našeho pensionu v Kaprunu!

 

 

 

 

Super novinky na zimní sezónu 2015/2016

Leogang & Kaprun

 

 

Leogang je součástí největšího lyžařského areálu v Rakousku

V zimní sezóně 2015/2016 na lyžaře nově čeká plných 270 km sjezdovek, 70 lanovek a vleků! Původní Skicirkus se propojil se střediskem Fieberbrunn.
Saalbach - Hinterglemm - Leogang - Fieberbrunn tak zní nový název pro v současné době největší lyžařský areál v Rakousku.

Mapa nového střediska.

     

 

Nová "Hlavní tepna" na Kitzsteinhorn

 

Nová lanovka "Gletscherjet 3+4“ svým komfortem zlepší lyžařské podmínky na ledovci Kitzsteinhorn  v nové zimní sezóně 2015 / 2016. Jízdu do 3.000 m nadmořské výšky zpříjemní nádherné výhledy  z lanovky na vrcholy Národního parku Vysoké Taury.
Centrální lyžařský areál bude postupně  kompletně zrekonstruován. Přibudou široké a větší sjezdovky.  

Nový Gletscherjet 3+4 nabízí využití všem hostům po celý rok!

Více podrobností.

     

.

Nová 4,7 km dlouhá sjezdovka Stenbergbahn v Leogangu

 

K původní nové lanovce Steinbergbahn v Leogangu o délce 3,8 km a přepravní kapacitou 2.500 osob/hod se nyní intenzivně buduje nová 4,7 km dlouhá sjezdovka! Podle šířky průseku v lesích to bude skutečná perla!  Předpokládané uvedení do provozu bude již v této zimní sezóně, minimálně pro vyznavače freeridingu.

 

 

I my jsme již připraveni na nastávající zimní sezónu.
Jako vždy před sezónou jsme provedli důkladnou údržbu všech našich domů.

V rámci zkvalitnění služeb byly  ve všech apartmánech v Pensionu Baránek v Kaprunu

rozkládací gauče nahrazeny kvalitními pevnými lůžky.
Podle hodnocení našich hostů patříme se známkou 9.1/10 (fantastické) na serveru booking.com

mezi top 20 ze 184 hotelů a pensionů v Kaprunu.

 

Přijeďte si k nám odpočinout a pořádně zalyžovat! Těšíme se na vás!
Začínáme již v polovině října!

 

Mountain biking in Kaprun / Zell am See

The surrounding area of Kaprun / Zell am See has plenty of gentle cycle tracks and trails such as the 'Tauernradweg'. This cycle route connects the whole of the 'Hohe Tauern National Park'. The route stretches over 150km from Krimml to Salzburg & further. The local trails are easily accessable using the green biking signs, run the length of the valley bed & are usually traffic free lanes.

 

The Tauernradweg is perfect for light and gentle mountain biking, touring or a simple warm up before tackling something more challenging. This is also the most biker friendly route to take you to Kaprun from Zell am See & back!!

For the more 'enthuisiastic' biker there are plenty of other options available. 2015 will see changes to route options on the Maiskogel. We plan to update our site once we know the full extent of changes this year. 

 

Since hosting the UCI Downhill World Cup in 1995, 2001 & 2002 the local Maiskogel mountain has become a popular area in Kaprun for mountain bikers. There are numerous trails, providing a large variety of technical terrrain. Whether you choose to ride up, down, or both, there are numerous 'fire track's to progressive & extreme techincal singletrack with plenty of 'technical features'

  

If you wish to head single silvesterparty rheinland pfalz up the Maiskogel, you can either head out and ride straight up the Alpin road from the centre of the village (next to the retirement home) or head towards the Maiskogelbahn Gondola on the main Kitzsteinhorn glacier road.

The famous Downhill World cup downhill trail has been named 'Root to Hell' by the local riders. This trail is pure singletrack heaven and is certainly not for the faint hearted. Here you can expect a constant technical descent with plenty of tree roots, rock, switchbacks, storm gulleys and off camber riding. 

We ALWAYS advise riding terrain which is not only suitable to the bike you are riding, but, more importantly, the trail is suitable to your riding ability!!

There are several sections where you have two lines to ride. The lower sections of this trail however engage the rider to push their abilities to maximise the trail terrain. Rocks are littered all over this area as are close encounters with barb-wire fencing are occasional.

 

The offical downhill trail in Kaprun is the currentlly the most challenging route on the Maiskogel. listed as hiking route number 29 on the walking maps (it's available for hikers as well!) & noted as a 'black' on the old biking trail maps.

Towards the top of the trail you will find steep & extremely technical terrain. Riders should expect long & difficult rock gardens, loose ground, tight, off axis drop offs, very tight switchbacks & the occasional cows grazing the hills!! This trail is without a doubt for experienced mountain bike riders & body armour is worth wearing!

 

UPDATE for 2015.

Sadly the Maiskogelbahn gondola has now been closed down. Kaprun tourism board report there are plans in place to build a new uplift facility for hikers & mountain bikers. We are awaiting further information on this issue & will update our site as soon as we have more information.  

 

Mr Site Takeaway Website. Build a professional website in minutes.

 

Zahra Doe Morbi gravida, sem non egestas ullamcorper, tellus ante laoreet nisl, id iaculis urna eros vel turpis curabitur.

3 Comments

Zahra Doejune 2, 2017
Morbi gravida, sem non egestas ullamcorper, tellus ante laoreet nisl, id iaculis urna eros vel turpis curabitur.
Zahra Doejune 2, 2017
Morbi gravida, sem non egestas ullamcorper, tellus ante laoreet nisl, id iaculis urna eros vel turpis curabitur.
Zahra Doejune 2, 2017
Morbi gravida, sem non egestas ullamcorper, tellus ante laoreet nisl, id iaculis urna eros vel turpis curabitur.

Leavy Reply

Your Name (required) Your Name (required) Your Message